Lampka rowerowa tylna bontrager – praktyczne rozwiązanie

lampka rowerowa tylna bontrager

Lampka rowerowa tylna bontrager są bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego rowerzysty. Nie tylko zapewniają one bezpieczeństwo podczas nocnych przejażdżek, ale również pomagają zwrócić uwagę innych użytkowników drogi na nasze obecność na drodze. Jednym z czołowych producentów lamp rowerowych na rynku jest Bontrager. W ofercie tego producenta znajdziemy wiele modeli lampek rowerowych, zarówno przednich, jak i tylnych. W tym artykule skupimy się na lampkach rowerowych Bontrager i ich najważniejszych cechach.

Lampki rowerowe Bontrager

Lampki rowerowe Bontrager to produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Producent oferuje zarówno lampki przednie, jak i tylne. W ofercie Bontrager – DobreRowery.pl znajdziemy również zestawy lamp, które są idealne dla rowerzystów szukających kompleksowego rozwiązania.

ampka rowerowa tylna bontrager

Przednie lampki Bontrager

W ofercie Bontrager znajdziemy wiele modeli lamp przednich. Jednym z najpopularniejszych modeli jest lampka rowerowa przednia Bontrager Ion 200 RT. Ten model charakteryzuje się bardzo dobrym oświetleniem, co zapewni nam widoczność na drodze nawet podczas jazdy w ciemności. Dodatkowo lampka ta została wyposażona w funkcję dziennego światła do jazdy, co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze. Lampka Bontrager Ion 200 RT jest również bardzo łatwa w obsłudze. Dzięki zastosowaniu magnetycznego zaczepu, montaż i demontaż lampki jest bardzo prosty.

Tylne lampki rowerowe 

W ofercie Bontrager znajdziemy również wiele modeli lamp tylnych. Jednym z najpopularniejszych modeli jest lampka rowerowa tylna Bontrager Flare RT. Ten model charakteryzuje się bardzo mocnym oświetleniem, co zapewni nam bezpieczeństwo na drodze nawet podczas jazdy w ciemności. Dodatkowo lampka ta posiada tryb migający, który zwiększa naszą widoczność na drodze. Lampka Bontrager Flare RT jest również bardzo łatwa w obsłudze. Dzięki zastosowaniu magnetycznego zaczepu, montaż i demontaż lampki jest bardzo prosty.